Продавець UNISTONE розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
27 відгуків
Получите бесплатную консультацию по номеру +380972604227
+380972604227
Максим
+380664826540
UNISTONE
Щелкунов Максим
Украина Дніпропетровська область Дніпро ТЦ "Biennale" ул. Космическая, 53а

КАМІННІ ПОРТАЛИ КЛАСИЦИЗМУВашій увазі представлені мармурові портали камінів в одному з найбільш популярних стилів під назвою Класицизм, основною характеристикою якого є звернення до форм античності з гармонійним спрощенням, що призводить до логічної ясності, строгості і монументальності, який розвивався з XVII—xix ст. Нашого з Вами, багатого Світового минулого.

Додавши до Нас, досвід древніх майстрів Ми отримуємо багатий досвід кам'яного справи із застосуванням сучасних технологій виготовлення мармурових порталів каміна. І в зв'язку з цим...

Пропонуємо Вам виготовлення даних мармурових порталів камінів з будь-яких матеріалів з можливістю внести зміни або доповнення, що дозволяють гармонійно пов'язати Ваш інтер'єр з каміном.

Камінні портали Класицизм

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Класицизм (від лат. classicus   зразковий) ― художній стиль, який ставав протягом XVII—ХІХв. Відмінною рисою класицизму є звернення до форм античної архітектури, як до еталону гармонії, простоти, строгості, логічної ясності і монументальності.

Наша компанія займається розробкою виготовленням індивідуальних камінів з каменю тобто: мармуру, граніту, оніксу, травертину, піщанику. Розглядаючи світову практику, та стилі, які використовували у всіх часах, можна підкреслити величезний досвід, який відпрацьований художниками і скульпторами тих часів. Хочемо звернути Вашу увагу на стиль класицизм, який передає естетику і розкіш, каміни виконано у цьому стилі володіють особливим гармонійним виглядом, кожен мармуровий портал - це витвір мистецтва.

Властивості стилю класицизм - це детально опрацювання рельєф, і все грамотно збалансовано на порталі каміна, всі образи, вензелі і візерунки грамотно прорізані рукою майстра, загалом нічого відняти і нічого додати, моделі камінів класицизм, відточені часом і думкою людей, прийшли до досконалої форми й виду за багато століть. Вилизані критикою, відточені суперечками і виготовлений майстрами, мармурові портали стилю класицизм, гідні бути і в нашому часі, як символ вічності і естетики.